sport

Inne tematy, których nie znalazłeś powyżej.
jola30
Posty: 42
Rejestracja: 17 gru 2014, 20:12

sport

Post autor: jola30 »

Lubicie sport? Jaki najchętniej uprawiacie? Ja właśnie zaczęłam regularnie biegać na bieżni elektrycznej i sprawia mi to dużą przyjemność.

Awatar użytkownika
G0LDI
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2017, 20:28

Re: sport

Post autor: G0LDI »

Ja uwielbiam narty :D W tym roku też na pewno będę jechał na narty.

MartynaMazurek
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2018, 13:44

Re: sport

Post autor: MartynaMazurek »

Ja ćwiczę na siłowni regularnie już od ponad roku. Na początku nie traktowałam tego bardzo poważnie, ale teraz czuję,. że stało się to moją wielką pasja. Nawet zaczęłam nieco inwestować w ten sport i na przykład kupiłam sobie nową bluzę bluzę Pit Bull, żeby bardziej profesjonalnie wyglądać na treningach.

foka38
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2018, 23:06

Re: sport

Post autor: foka38 »

ja chodze na silownie ;)

rummi
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2018, 08:32

Re: sport

Post autor: rummi »

jola30 pisze: 24 paź 2017, 11:13 Lubicie sport? Jaki najchętniej uprawiacie? Ja właśnie zaczęłam regularnie biegać na bieżni elektrycznej i sprawia mi to dużą przyjemność.
Osobiście staram sie biegać, jeździć na rowerze oraz jeździc na rolkach. Mam pracę siedzącą tak więc sama musisz zrozumiec... Trzeba uprawiać aktywnosć fizyczną głównie dla zdrowia. Inaczej mozżna byłoby się dorobić jedynie dyskopatii....

Zastanawiałam się ostatnio nad skorzystaniem z możliwości sportów ekstremalnych:

Mianowicie nad skoczeniem ze spadochronem. Szczególnie,że nie wymaga to specjalnego przeszkolenia.

rummi
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2018, 08:32

Re: sport

Post autor: rummi »

Super sporcik :)

Basiapogoda
Posty: 52
Rejestracja: 09 sie 2012, 19:54

Re: sport

Post autor: Basiapogoda »

jola30 pisze: 24 paź 2017, 11:13 Lubicie sport? Jaki najchętniej uprawiacie? Ja właśnie zaczęłam regularnie biegać na bieżni elektrycznej i sprawia mi to dużą przyjemność.
Osobiście staram sie biegać, jeździć na rowerze oraz jeździc na rolkach. Mam pracę siedzącą tak więc sama musisz zrozumiec... Trzeba uprawiać aktywnosć fizyczną głównie dla zdrowia. Inaczej mozżna byłoby się dorobić jedynie dyskopatii....

Zastanawiałam się ostatnio nad skorzystaniem z możliwości sportów ekstremalnych:
pruszczgdanski.naszemiasto.pl/artykul/skoki-spadochronowe-w-gdansku-skacz-bez-szkolenia,4634111,art,t,id,tm.html

Mianowicie nad skoczeniem ze spadochronem. Szczególnie,że nie wymaga to specjalnego przeszkolenia.

blanka333
Posty: 45
Rejestracja: 13 gru 2014, 20:22

Re: sport

Post autor: blanka333 »

Ja szukam skutecznych sposobów na wyrzeźbienie ramion. Mam zamiar spróbować tych ćwiczeń marbo-sport.pl/Cwiczenia-hantlami-na-triceps-i-biceps-cinfo-pol-156.html. Znacie jeszcze jakieś inne sposoby?

Agulinka60
Posty: 22
Rejestracja: 29 cze 2017, 11:01

Re: sport

Post autor: Agulinka60 »

Aktualnie jedynie narciarstwo biegowe, a od wiosny karting. Postanowiłam zaliczyć kilka malowniczych miejsc warszawskich z doskonałymi trasami. Zima w tym roku piękna, więc trzeba wykorzystać. A od wiosny tradycyjnie wsiadam na gokarty i emocjonuję się szybką jazdą na torze kartingowynarodowy.pl

Josicka
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2019, 14:04

Re: sport

Post autor: Josicka »

Ja od dłuższego czasu jeżdżę na nartach :). Niedawno przeczytałem na portalu piekaryslaskie.com.pl/i,zapraszamy-na-bieg-narciarski-zima-2019,200274,811663.html, że zostanie zorganizowany Bieg Narciarski :D. Mam zamiar wziąć w nim udział haha :D. Dystans 3 kilometrów w stylu klasycznym, więc myślę, że tragedii nie ma :D. Ciekawe ile osób się się zgłosi i... które miejsce w tym wyścigu :P! Mam zamiar jeszcze do tego wyścigu przekonać kolegów :D. Obym nie narobił sobie wstydu :o.

MAŁPISZON
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2019, 14:34

Re: sport

Post autor: MAŁPISZON »

Polecam bardzo w tej sytuacji drabinki gimnastyczne. I dla domu i dla ciała.

Pazioch
Posty: 9
Rejestracja: 22 lip 2019, 08:34

Re: sport

Post autor: Pazioch »

Nawet są szkolenia Chce Zostać gdzie można nauczyć się zawodowej gry w piłkę nożną i poznać techniki treningu także super jak ktoś uwielbia ten sport. Sama zastanawiam się czy nie zapisać syna bo opowiadał ostatnio o Tomaszu Frankowskim a on prowadzi właśnie te zajęcia to byłby na pewno szczęśliwy. Tym bardziej, że są online to nie trzeba tracić czasu na dojazdy

KatarzynaM88
Posty: 7
Rejestracja: 07 lut 2019, 23:01

Re: sport

Post autor: KatarzynaM88 »

Sport jest bardzo ważny w życiu każdego człowieka i to zarówno młodego, jak i starszego aby zachować dobrą formę ale jednocześnie też świetnie się czuć. Tym bardziej mamy teraz początek roku więc idealny czas aby zadbać o siebie i przygotować się na lato! Jeśli brakuje Wam motywacji to warto wybrać się na siłownię gdzie znajdziecie odpowiednich ludzi którzy na pewno Wam pomogą na początku. Ja postawiłam na CityFit który jest otwarty 24/7 i też mają sporo zajęć grupowych na których można się nieźle zmęczyć i wypocić. Pozdrawiam i życzę udanej zmiany!

bartis
Posty: 33
Rejestracja: 22 wrz 2014, 11:40

Re: sport

Post autor: bartis »

Właściwie to mam mało czasu na sport, ale jak już znajdę chwilę to albo idę pobiegać albo ćwiczę z https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy- ... e-967.html w domu.

aniamroz79
Posty: 35
Rejestracja: 18 paź 2016, 14:36

Re: sport

Post autor: aniamroz79 »

Od dłuższego czasu bardzo dokucza mi ból. Znalazłam firmę, która wykonuje takie szkolenia on line ale i stacjonarnie. Ból utrzymuje się u mnie od miesięcy, a był spowodowany wypadkiem na motorze. Co co sądzicie czy warto zapisać się na tego typu szkolenia aby samemu móc sobie z nim radzić rehabilitacja uroginekologiczna kurs . Specjaliści powiedzieli mi, że niestety będzie on trwał u mnie latami. A nie ukrywam, ze rehabilitacja w ośrodkach jest dla mnie za droga.

ODPOWIEDZ